Miłość

Spotykamy się z miłością w różnym wieku. Ja dzisiaj chciałam poruszyć temat związków młodzieży.  Denerwują mnie pary ,, zakochanych " 11, 12, 13, 14 i nawet 15 - sto latków, którzy zachowują się jakby świata poza sobą nie widzieli. To jest strasznie sztuczne i ich związek za zwyczaj nie trwa dłużej niż miesiąc czy coś koło tego, chociaż znam jedną parę, która jest ze sobą od 15 roku życia, a teraz mają przeszło 20 lat. Jeśli z kimś się związać to już bardziej na poważnie. Rozmawiać o problemach,  traktować jak najlepszego przyjaciela na świecie, a nie tylko chodzić za rączkę i całować się w miejscach publicznych. Takie zachowania gdzie wszyscy mogą to widzieć świadczy o dojrzałości... raczej nie jest to zręczne jak widzisz dwójkę ludzi obściskujących się na ławce czy gdzieś tam. Takich rzeczy się nie robi. Od okazywania uczuć są miejsca dyskretne, gdzie praktycznie nikogo nie ma. Nikt nikomu nie zabroni chodzenia za rękę, bo to akurat jest normalne w publicznych placówkach. Są też związki dla zakładów i to jest dość przykre, kiedy jedna osoba się zakochuje, a druga robi to wyłącznie dla zakładu. Moim zdaniem na związek trzeba być gotowym, trochę dorosnąć do pewnych spraw,bo jest to pewna odpowiedzialność Dla mnie odpowiedni wiek do znalezienia drugiej połówki to 18 - 19 - 20 lat. Oczywiście nic się nie poradzi jeśli ktoś zakocha się Wcześniej. Jeśli wymienione na początku posta kryteria wiekowe naprawdę się kochają to nie widzę problemu, ale część są to osoby, które zachowują się jak ,, przesłodzone misie " ( nie wszyscy,żeby nie było ) . Zbyt wczesne związki to nie jest dobry pomysł, ale też nad miłością się nie zapanuje. Dość krótki post i możliwe że nie do końca zrozumiały. Postanowiłam że nie będę się rozpisywać, bo każdy na ten temat ma inne zdanie i w komentarzach na pewno kilka osób będzie mi zaprzeczać że przecież wiek nie ma znaczenia, owszem nie ma, ale ja tutaj pisze głównie o zachowaniach  NIEKTÓRYCH osób. Życzę miłego dnia, chociaż u mnie nie jest pogodnie, nie wiem jak u was :) Za każdy komentarz bardzo dziękuję :*.

9 komentarzy:

 1. Fajny post myśle ze związki w wczesnym wieku 12,13,14 lat sa spoko ale niektóre pary zachowywana się jakby miały po 20 lat i wiedziały wszytko o związkach i to mnie denerwuje ale jeśli zachowywuja się normalnie jak normalna para itp to jest normalne ;) http://jeessblogg.blogspot.co.uk/2015/09/what-is-in-my-school-bag.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja myślę, że te miłości gimnazjalne tez maja swój urok! Są takie beztroskie :) inna sprawa jest okazywanie tych uczuć publicznie, choć im to jeszcze najbardziej wypada :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z doświadczenia wiem że ten wiek im minie sam kiedyś tak się zachowywałem lecz właśnie to nas uczy i przygotowuje do stałych i prawdziwych związków to nam daje doświadczenie i w tym okresie należy się cieszyć z tego co się ma bo ten okres jest beztroski ;)
  http://mkdrwal.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post, zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach ::)
  http://mishelle-a.blogspot.com/2015/09/060915-r.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgodzę się z jednym z moich poprzedników. Związki tych wszystkich nastolatków może i są zabawne, ale kiedy jak nie w tym wieku mają zrozumieć 'o co w tym chodzi'? Kiedy maja przeżyć pierwsze najbardziej bolesne rozczarowanie, zerwanie? Wtedy gdy są dorośli i mają poważniejsze problemy jak studia czy praca? Lepiej niektóre rzeczy przeżyć za dziecka niż wstydzić się będąc dorosłym :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wow
  Bardzo pomysłowy post ;)
  http://dderyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- komentarze typu ,, fajny post " zachowaj dla siebie
- obraźliwe komentarze będą usuwane
- dziękuje za pozostawione komentarze, które są dla mnie motywacją :-*

Copyright © 2014 Nieidealna , Blogger